Výsledky · Pasří testovani piv · Vzorky
Vzorky
Vzorky – Pasří testovani piv
Souhrnné statistiky vzorků napříč událostmi.
| # | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Staropramen lemon | +600% (100%) | 4/4 | 6.95% | 97% |
| 2 | Alešovo vínko | 0% (0%) | — | 0.77% | 77% |
| 3 | Proud | +1378% (92%) | 12/25 | 3.62% | 72% |
| 4 | Hoegaarden | +1272% (87%) | 26/39 | 2.16% | 71% |
| 5 | Fénix | +1422% (64%) | 9/10 | 3.19% | 68% |
| 6 | Hansa | +214% (29%) | 2/7 | 0.71% | 67% |
| 7 | Nežinomas krantas | +833% (67%) | 4/7 | 1.33% | 67% |
| 8 | Keksíček | +700% (50%) | 3/6 | 1.08% | 65% |
| 9 | Adavar | +1751% (91%) | 32/36 | 2.22% | 64% |
| 10 | VP kozel černý | +224% (97%) | 34/45 | 5.26% | 63% |
| 11 | Černá hora 11 | 0% (100%) | 6/19 | 3.26% | 62% |
| 12 | Černá hora kvasar | +293% (41%) | 19/51 | 3.99% | 61% |
| 13 | Heineken | +302% (23%) | 20/86 | 3.23% | 61% |
| 14 | Ozzobír | 0% (0%) | — | 5.48% | 60% |
| 15 | Laško zlatorog | +257% (14%) | 1/5 | 1.95% | 58% |
| 16 | Richard točené medové | +829% (71%) | 5/9 | 1.75% | 58% |
| 17 | Nuogas Ruonis | +900% (67%) | 4/8 | 1.44% | 58% |
| 18 | Starobrno Bitr | -100% (0%) | 0/4 | 4.11% | 58% |
| 19 | Ožujsko | +243% (14%) | 1/1 | 2.3% | 58% |
| 20 | Peroni Italiana | +598% (40%) | 4/12 | 1.81% | 58% |
| 21 | Efes (Kypr) | +1314% (43%) | 3/4 | 1.89% | 57% |
| 22 | Šopron (madar) | +709% (62%) | 8/27 | 2.24% | 56% |
| 23 | Kronebourg (tour de france) | +1100% (43%) | 3/5 | 1.86% | 56% |
| 24 | Starobrno Štatl | -100% (0%) | 0/2 | 2.23% | 56% |
| 25 | Grado tišnov | +317% (17%) | 1/2 | 2.78% | 56% |
| 26 | Jášův protein | +962% (63%) | 5/10 | 1.29% | 55% |
| 27 | Asahi | +186% (14%) | 1/5 | 0.77% | 54% |
| 28 | Richard točené višňové | +2000% (100%) | 7/7 | 1.63% | 54% |
| 29 | Ferdinand Ležák Max | +929% (29%) | 2/2 | 3.17% | 54% |
| 30 | Holba Serak 11 | -33% (17%) | 1/13 | 2.97% | 54% |
| 31 | Excelent 11 | -43% (4%) | 2/19 | 3.23% | 53% |
| 32 | Carlsberg | +410% (26%) | 12/32 | 2.77% | 52% |
| 33 | Svijanský máz | +23% (14%) | 2/8 | 3.38% | 52% |
| 34 | Stella Artois | +47% (14%) | 12/90 | 2.29% | 52% |
| 35 | Braník | -3% (11%) | 10/50 | 5.1% | 51% |
| 36 | Starobrno medium | +70% (26%) | 25/137 | 3.67% | 51% |
| 37 | Onogošt | -100% (0%) | — | 2.84% | 51% |
| 38 | Celia pivo bez lepku | +333% (17%) | 7/24 | 2.31% | 51% |
| 39 | Zlaty bažant premium | +126% (21%) | 14/57 | 3.21% | 50% |
| 40 | Baron Trenck | +133% (63%) | 15/51 | 2.11% | 50% |
| 41 | VP kozel svetly | +17% (34%) | 30/132 | 4.37% | 49% |
| 42 | Budweiser 10 | 0% (13%) | 11/87 | 3.15% | 48% |
| 43 | Ostravar | -32% (5%) | 2/17 | 3.21% | 48% |
| 44 | Rebel | -100% (0%) | 0/5 | 5.22% | 48% |
| 45 | Gambrinus 10 svetly | +8% (18%) | 16/109 | 4.11% | 48% |
| 46 | Prstina | -100% (0%) | 0/1 | 3.12% | 47% |
| 47 | Zlatopramen 11 | -23% (11%) | 9/77 | 3.73% | 47% |
| 48 | Hostan | -100% (0%) | 0/8 | 3.87% | 47% |
| 49 | Bohemia regent tmavy | -100% (0%) | — | 3.65% | 46% |
| 50 | Adavar Granát | +767% (67%) | 4/8 | 1.81% | 45% |
| 51 | Bohemia Reg. Prezident | 0% (0%) | — | 4.5% | 45% |
| 52 | Schwarzenberg platan | 0% (0%) | — | 4.98% | 45% |
| 53 | Lobkowicz premium | +29% (26%) | 22/142 | 2.33% | 45% |
| 54 | Světák premium | -100% (0%) | 0/1 | 6.74% | 45% |
| 55 | Staropramen světly | -10% (15%) | 13/69 | 3.67% | 44% |
| 56 | Pardál | +20% (15%) | 13/80 | 4.17% | 44% |
| 57 | Nikšičko | -100% (0%) | 0/2 | 3.15% | 44% |
| 58 | Bernard svetly 11 | +33% (39%) | 33/151 | 2.88% | 44% |
| 59 | Parlenbacher | 0% (0%) | — | 3.37% | 44% |
| 60 | Klášter Ležák | +21% (15%) | 9/59 | 3.57% | 43% |
| 61 | Primus | +178% (26%) | 22/98 | 4.32% | 43% |
| 62 | Klasik | +86% (19%) | 17/96 | 5% | 43% |
| 63 | Holba premium | +64% (11%) | 6/22 | 3.46% | 43% |
| 64 | Krušovice desitka | +5% (7%) | 6/57 | 3.76% | 42% |
| 65 | Radegast svetly | +3% (27%) | 24/140 | 3.28% | 42% |
| 66 | Zubr | -27% (9%) | 3/29 | 3.37% | 41% |
| 67 | Birell | +1003% (66%) | 57/106 | 2.87% | 41% |
| 68 | Argus | +10% (6%) | 3/54 | 5.21% | 41% |
| 69 | Greslak | -100% (0%) | 0/1 | 5.96% | 41% |
| 70 | Arany Ászok | +43% (29%) | 2/16 | 2.05% | 41% |
| 71 | Argus nealko | +267% (33%) | 2/32 | 3.4% | 41% |
| 72 | Krakonoš 11 | +671% (29%) | 2/3 | 2.27% | 41% |
| 73 | Litovel | +56% (20%) | 4/14 | 3.48% | 40% |
| 74 | Breznak svetle | +30% (14%) | 12/63 | 3.56% | 40% |
| 75 | Rastinger | -100% (0%) | — | 8.03% | 40% |
| 76 | Plzen | +99% (32%) | 29/82 | 1.69% | 40% |
| 77 | Bakalář | -100% (0%) | 0/1 | 4.46% | 40% |
| 78 | Svijanská desitka | +12% (7%) | 5/49 | 3.29% | 40% |
| 79 | Rohozec Skalák | +186% (14%) | 1/4 | 2.81% | 39% |
| 80 | Chotěboř | +90% (14%) | 4/23 | 2.86% | 39% |
| 81 | Rychtář Premium | +7% (7%) | 5/47 | 2.95% | 39% |
| 82 | Bohem 1 | +23% (23%) | 3/15 | 2.28% | 38% |
| 83 | Kanec | +1% (5%) | 1/11 | 2.61% | 37% |
| 84 | Poutník | -100% (0%) | 0/1 | 3.48% | 37% |
| 85 | Platan | +37% (9%) | 3/14 | 3.11% | 36% |
| 86 | Černá hora kamelot | +53% (7%) | 1/7 | 3.29% | 36% |
| 87 | Pirat | +31% (14%) | 3/36 | 6.57% | 36% |
| 88 | Pivo světlé výčepní | +90% (14%) | 2/11 | 6.02% | 36% |
| 89 | Dudák švanda | +29% (14%) | 3/23 | 3.69% | 35% |
| 90 | Zejdlik | -100% (0%) | 0/4 | 3.74% | 35% |
| 91 | Staročech světlé výčepní | -2% (5%) | 1/5 | 5.96% | 35% |
| 92 | Ježek | -54% (7%) | 1/17 | 2.98% | 35% |
| 93 | Samson | -46% (7%) | 1/17 | 3.38% | 34% |
| 94 | Ambrosius | +600% (14%) | 1/1 | 5.42% | 32% |
| 95 | Staročech nealko | +871% (29%) | 2/2 | 3.95% | 32% |
| 96 | Primator premium | +111% (18%) | 3/3 | 2.31% | 31% |
| 97 | Bohemia regent | +258% (17%) | 6/39 | 2.83% | 29% |
| 98 | Baronka | -100% (0%) | 0/1 | 2.21% | 29% |
| 99 | Skopsko - Скопско | -100% (0%) | 0/7 | 2.01% | 28% |
| 100 | Deep 11 svetly | +154% (32%) | 7/47 | 3.72% | 27% |
| 101 | Měšťan | +71% (43%) | 3/21 | 2.99% | 24% |
| 102 | Chimay | +1700% (86%) | 6/8 | 0.34% | 24% |
| 103 | Dianello | -100% (0%) | 0/7 | 2.37% | 24% |
| 104 | Uherský Brod Perun 10 | +43% (29%) | 2/8 | 2.93% | 23% |
| 105 | Pardubický porter 19 | +2400% (100%) | 4/4 | 0.94% | 19% |
| 106 | Opat | +543% (14%) | 1/1 | 0.88% | 10% |
| 107 | Postřižinské | — | — | — | — |
| 108 | Primator APA | — | — | — | — |
| 109 | Kopčem - 50let ChKO Palava | — | — | — | — |
| 110 | Velikonoční krasličan | — | — | — | — |