Výsledky · Pasří testovani piv · Degustátoři · Jáša
Degustátor
Jáša
Hodnocení41%
Tipy+137% (27%)
Událostí10
S kým má podobné chutě?
Průměrný rozdíl hodnocení na vzorcích, které ochutnali oba na stejné akci. Menší číslo znamená bližší chuť.
Události
| # | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Testovani piv 6 | 19× | +497% (26%) | 3.76% | 45% |
| 2 | Testovani piv 2 | 37× | +358% (100%) | 3.69% | 44% |
| 3 | Testování piv 12 | 7× | +341% (14%) | 3.96% | 51% |
| 4 | Testovani piv 7 | 37× | +186% (32%) | 2.82% | 40% |
| 5 | Testovani piv 4 | 31× | +173% (35%) | 3.7% | 48% |
| 6 | Testování piv 10 | 28× | +155% (36%) | 4.09% | 61% |
| 7 | Testovani piv 3 | 49× | +79% (16%) | 3.28% | 31% |
| 8 | Testovani piv 5 | 33× | +47% (18%) | 2.6% | 32% |
| 9 | Testování piv 11 | 35× | +45% (17%) | 3.77% | 45% |
| 10 | Testovani piv 9 | 37× | +43% (16%) | 2.1% | 32% |
Vzorky
| # | ||||
|---|---|---|---|---|
| 1 | Birell | +1805% (100%) | 7.11% | 100% |
| 2 | Staropramen lemon | +600% (100%) | 7% | 98% |
| 3 | Šopron (madar) | +1699% (100%) | 3.56% | 89% |
| 4 | Fénix | +2267% (100%) | 4.08% | 88% |
| 5 | Hoegaarden | +2132% (100%) | 2.73% | 86% |
| 6 | Schwarzenberg platan | 0% (0%) | 9.33% | 84% |
| 7 | Ožujsko | -100% (0%) | 3.24% | 81% |
| 8 | Kronebourg (tour de france) | +2701% (100%) | 2.63% | 79% |
| 9 | Bakalář | -100% (0%) | 7.78% | 70% |
| 10 | Heineken | +603% (38%) | 3.95% | 69% |
| 11 | Krakonoš 11 | -100% (0%) | 3.52% | 63% |
| 12 | Efes (Kypr) | +3200% (100%) | 2.07% | 62% |
| 13 | Adavar | +1535% (100%) | 2.25% | 62% |
| 14 | Zlaty bažant premium | -100% (0%) | 3.73% | 58% |
| 15 | Černá hora kvasar | +1017% (50%) | 3.34% | 56% |
| 16 | Celia pivo bez lepku | +396% (20%) | 2.47% | 55% |
| 17 | Jášův protein | +1601% (100%) | 1.23% | 53% |
| 18 | Rebel | -100% (0%) | 5.64% | 52% |
| 19 | Richard točené medové | +1200% (100%) | 1.58% | 52% |
| 20 | Gambrinus 10 svetly | +47% (22%) | 4.41% | 50% |
| 21 | Ferdinand Ležák Max | -100% (0%) | 2.94% | 50% |
| 22 | Carlsberg | +254% (20%) | 2.64% | 50% |
| 23 | Primator premium | +154% (33%) | 3.64% | 48% |
| 24 | Pardál | -100% (0%) | 5.06% | 48% |
| 25 | Excelent 11 | -100% (0%) | 3.35% | 48% |
| 26 | Holba premium | +226% (20%) | 3.95% | 47% |
| 27 | Argus | -100% (0%) | 5.62% | 46% |
| 28 | Stella Artois | +300% (29%) | 2.26% | 46% |
| 29 | VP kozel svetly | -22% (22%) | 4.42% | 46% |
| 30 | Zubr | -100% (0%) | 3.75% | 45% |
| 31 | Plzen | +389% (78%) | 1.91% | 43% |
| 32 | Parlenbacher | 0% (0%) | 3.31% | 43% |
| 33 | Světák premium | -100% (0%) | 6.96% | 43% |
| 34 | Litovel | -100% (0%) | 4.02% | 42% |
| 35 | Rohozec Skalák | +1900% (100%) | 2.93% | 41% |
| 36 | Zlatopramen 11 | -100% (0%) | 3.45% | 41% |
| 37 | Bernard svetly 11 | +25% (50%) | 2.74% | 40% |
| 38 | Ambrosius | -100% (0%) | 6.78% | 40% |
| 39 | Klasik | +154% (22%) | 4.66% | 39% |
| 40 | Uherský Brod Perun 10 | -100% (0%) | 4.81% | 38% |
| 41 | Richard točené višňové | +2001% (100%) | 1.15% | 38% |
| 42 | Hostan | -100% (0%) | 2.94% | 38% |
| 43 | Starobrno medium | +96% (38%) | 2.7% | 37% |
| 44 | Staročech světlé výčepní | -100% (0%) | 6.27% | 37% |
| 45 | Svijanský máz | -100% (0%) | 3.08% | 37% |
| 46 | Budweiser 10 | +72% (25%) | 2.47% | 37% |
| 47 | Braník | +47% (22%) | 3.91% | 36% |
| 48 | Lobkowicz premium | -43% (17%) | 1.88% | 36% |
| 49 | Rychtář Premium | -100% (0%) | 2.78% | 35% |
| 50 | Klášter Ležák | +107% (29%) | 2.95% | 35% |
| 51 | Ostravar | +1033% (33%) | 2.52% | 33% |
| 52 | Radegast svetly | -100% (0%) | 2.52% | 31% |
| 53 | VP kozel černý | +234% (100%) | 2.66% | 31% |
| 54 | Chotěboř | -100% (0%) | 2.22% | 31% |
| 55 | Pirat | -100% (0%) | 5.65% | 31% |
| 56 | Krušovice desitka | -100% (0%) | 2.92% | 30% |
| 57 | Zejdlik | -100% (0%) | 3.26% | 29% |
| 58 | Poutník | -100% (0%) | 2.67% | 28% |
| 59 | Černá hora kamelot | +674% (33%) | 2.52% | 28% |
| 60 | Staropramen světly | +40% (14%) | 2.35% | 27% |
| 61 | Breznak svetle | +50% (13%) | 2.49% | 26% |
| 62 | Svijanská desitka | -100% (0%) | 2.12% | 26% |
| 63 | Bohemia regent | +245% (17%) | 2.72% | 26% |
| 64 | Platan | -100% (0%) | 2.4% | 26% |
| 65 | Kanec | -100% (0%) | 1.82% | 25% |
| 66 | Ozzobír | 0% (0%) | 2.18% | 24% |
| 67 | Bohemia regent tmavy | -100% (0%) | 1.92% | 24% |
| 68 | Ježek | -100% (0%) | 1.93% | 23% |
| 69 | Dudák švanda | -100% (0%) | 2.25% | 23% |
| 70 | Pivo světlé výčepní | +567% (50%) | 3.64% | 22% |
| 71 | Baron Trenck | +100% (100%) | 1.01% | 21% |
| 72 | Primus | +107% (14%) | 2.19% | 20% |
| 73 | Baronka | -100% (0%) | 1.32% | 17% |
| 74 | Samson | -100% (0%) | 1.66% | 17% |
| 75 | Greslak | -100% (0%) | 2.17% | 15% |
| 76 | Deep 11 svetly | +353% (50%) | 1.8% | 14% |
| 77 | Dianello | -100% (0%) | 1.1% | 11% |
| 78 | Chimay | +2001% (100%) | 0.13% | 9% |
| 79 | Měšťan | +300% (100%) | 1.01% | 7% |
| 80 | Opat | -100% (0%) | 0.17% | 2% |
| 81 | Pardubický porter 19 | +2400% (100%) | 0.05% | 1% |