Výsledky · Pasří testovani piv · Degustátoři · peli
Degustátor
peli
Hodnocení44%
Tipy+102% (23%)
Událostí12
S kým má podobné chutě?
Průměrný rozdíl hodnocení na vzorcích, které ochutnali oba na stejné akci. Menší číslo znamená bližší chuť.
Události
| # | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Testovani piv 9 | 37× | +186% (32%) | 2% | 31% |
| 2 | Testování piv 10 | 17× | +173% (18%) | 3.65% | 58% |
| 3 | Testovani piv 3 | 49× | +168% (24%) | 3.04% | 29% |
| 4 | Testování piv 13 | 25× | +110% (32%) | 2.79% | 51% |
| 5 | Testování piv 12 | 34× | +94% (24%) | 2.92% | 46% |
| 6 | Testování piv 14 | 34× | +94% (24%) | 2.9% | 51% |
| 7 | Testování piv 15 | 35× | +93% (23%) | 3.31% | 59% |
| 8 | Testovani piv 7 | 37× | +90% (22%) | 3.1% | 39% |
| 9 | Testovani piv 8 | 40× | +64% (18%) | 3.09% | 46% |
| 10 | Testování piv 1 | 28× | 0% (0%) | 3.41% | 42% |
| 11 | Testování piv 11 | 34× | -3% (12%) | 3.37% | 42% |
| 12 | Testovani piv 6 | 1× | -100% (0%) | 7.13% | 57% |
Vzorky
| # | ||||
|---|---|---|---|---|
| 1 | Alešovo vínko | 0% (0%) | 0.91% | 91% |
| 2 | Adavar | +1959% (100%) | 2.72% | 80% |
| 3 | Proud | +697% (50%) | 3.9% | 78% |
| 4 | Grado tišnov | -100% (0%) | 3.8% | 76% |
| 5 | Černá hora 11 | 0% (100%) | 4% | 76% |
| 6 | Ferdinand Ležák Max | +3497% (100%) | 4.41% | 75% |
| 7 | Nežinomas krantas | +1301% (100%) | 1.46% | 73% |
| 8 | Starobrno Bitr | -100% (0%) | 5.14% | 72% |
| 9 | Starobrno Štatl | -100% (0%) | 2.84% | 71% |
| 10 | Keksíček | +1500% (100%) | 1.17% | 70% |
| 11 | Hansa | -100% (0%) | 0.73% | 69% |
| 12 | Holba Serak 11 | -100% (0%) | 3.67% | 66% |
| 13 | Heineken | +65% (10%) | 3.29% | 65% |
| 14 | Bohem 1 | -100% (0%) | 3.94% | 64% |
| 15 | Carlsberg | -100% (0%) | 3.26% | 63% |
| 16 | Svijanský máz | -100% (0%) | 3.1% | 62% |
| 17 | Efes (Kypr) | -100% (0%) | 2.07% | 62% |
| 18 | VP kozel černý | +703% (100%) | 5.54% | 61% |
| 19 | Nikšičko | -100% (0%) | 4.29% | 60% |
| 20 | Černá hora kvasar | +554% (40%) | 3.83% | 59% |
| 21 | Onogošt | -100% (0%) | 3.22% | 58% |
| 22 | Asahi | -100% (0%) | 0.83% | 58% |
| 23 | Excelent 11 | +83% (14%) | 3.22% | 57% |
| 24 | Staročech nealko | -100% (0%) | 7.12% | 57% |
| 25 | Rohozec Skalák | -100% (0%) | 3.93% | 55% |
| 26 | Stella Artois | +193% (20%) | 2.43% | 55% |
| 27 | Ostravar | -100% (0%) | 3.29% | 51% |
| 28 | Arany Ászok | -100% (0%) | 2.55% | 51% |
| 29 | Baron Trenck | +106% (50%) | 2.02% | 50% |
| 30 | Zlaty bažant premium | +419% (50%) | 3.1% | 48% |
| 31 | VP kozel svetly | +32% (44%) | 3.95% | 48% |
| 32 | Klasik | +5% (10%) | 5.36% | 48% |
| 33 | Budweiser 10 | +12% (13%) | 2.87% | 47% |
| 34 | Greslak | -100% (0%) | 6.81% | 47% |
| 35 | Braník | -22% (11%) | 4.4% | 47% |
| 36 | Kronebourg (tour de france) | -100% (0%) | 1.53% | 46% |
| 37 | Zlatopramen 11 | +57% (22%) | 3.48% | 46% |
| 38 | Hoegaarden | +505% (50%) | 1.36% | 45% |
| 39 | Holba premium | -100% (0%) | 3.44% | 45% |
| 40 | Svijanská desitka | +263% (25%) | 3.45% | 45% |
| 41 | Hostan | -100% (0%) | 3.73% | 45% |
| 42 | Šopron (madar) | +543% (50%) | 1.78% | 45% |
| 43 | Gambrinus 10 svetly | +8% (10%) | 3.5% | 44% |
| 44 | Plzen | -8% (10%) | 1.71% | 44% |
| 45 | Starobrno medium | +54% (30%) | 2.79% | 42% |
| 46 | Staročech světlé výčepní | -100% (0%) | 7.12% | 42% |
| 47 | Zejdlik | -100% (0%) | 4.72% | 42% |
| 48 | Celia pivo bez lepku | -100% (0%) | 1.85% | 42% |
| 49 | Pardál | +166% (33%) | 3.54% | 42% |
| 50 | Staropramen světly | -41% (10%) | 3.18% | 42% |
| 51 | Bohemia Reg. Prezident | 0% (0%) | 4.1% | 41% |
| 52 | Prstina | -100% (0%) | 2.73% | 41% |
| 53 | Peroni Italiana | +711% (50%) | 1.08% | 41% |
| 54 | Rychtář Premium | +256% (25%) | 2.74% | 40% |
| 55 | Radegast svetly | +5% (33%) | 2.82% | 39% |
| 56 | Krušovice desitka | -100% (0%) | 3.34% | 39% |
| 57 | Rebel | -100% (0%) | 4.24% | 39% |
| 58 | Klášter Ležák | +172% (33%) | 3.18% | 38% |
| 59 | Černá hora kamelot | -100% (0%) | 3.45% | 38% |
| 60 | Lobkowicz premium | -16% (22%) | 1.78% | 37% |
| 61 | Bakalář | -100% (0%) | 4.11% | 37% |
| 62 | Primus | +101% (20%) | 3.49% | 37% |
| 63 | Breznak svetle | +118% (22%) | 3.16% | 36% |
| 64 | Litovel | -100% (0%) | 3.05% | 35% |
| 65 | Poutník | -100% (0%) | 3.33% | 35% |
| 66 | Chotěboř | +271% (33%) | 2.56% | 35% |
| 67 | Birell | +1100% (60%) | 2.29% | 35% |
| 68 | Samson | -100% (0%) | 3.3% | 33% |
| 69 | Ambrosius | +4802% (100%) | 5.59% | 33% |
| 70 | Skopsko - Скопско | -100% (0%) | 2.29% | 32% |
| 71 | Laško zlatorog | -100% (0%) | 1.07% | 32% |
| 72 | Bernard svetly 11 | +90% (22%) | 2.06% | 32% |
| 73 | Dudák švanda | -100% (0%) | 3.4% | 32% |
| 74 | Světák premium | -100% (0%) | 5.24% | 32% |
| 75 | Argus | -100% (0%) | 3.36% | 27% |
| 76 | Zubr | -100% (0%) | 2.14% | 27% |
| 77 | Jášův protein | +1601% (100%) | 0.6% | 26% |
| 78 | Platan | +212% (20%) | 1.81% | 23% |
| 79 | Měšťan | -100% (0%) | 2.79% | 23% |
| 80 | Nuogas Ruonis | -100% (0%) | 0.55% | 22% |
| 81 | Krakonoš 11 | -100% (0%) | 1.12% | 20% |
| 82 | Bohemia regent | +405% (25%) | 1.68% | 20% |
| 83 | Primator premium | -100% (0%) | 1.67% | 20% |
| 84 | Chimay | +2001% (100%) | 0.27% | 19% |
| 85 | Uherský Brod Perun 10 | -100% (0%) | 2.28% | 18% |
| 86 | Pivo světlé výčepní | +900% (100%) | 3.05% | 18% |
| 87 | Ježek | -100% (0%) | 1.5% | 18% |
| 88 | Dianello | -100% (0%) | 1.6% | 16% |
| 89 | Pirat | +2098% (100%) | 3% | 15% |
| 90 | Baronka | -100% (0%) | 1.16% | 15% |
| 91 | Rastinger | -100% (0%) | 3% | 15% |
| 92 | Kanec | -100% (0%) | 1.08% | 13% |
| 93 | Adavar Granát | -100% (0%) | 0.48% | 12% |
| 94 | Opat | -100% (0%) | 0.76% | 9% |
| 95 | Deep 11 svetly | -100% (0%) | 0.81% | 6% |