Výsledky · Pasří testovani piv · Degustátoři · marťa
Degustátor
marťa
Hodnocení52%
Tipy+102% (24%)
Událostí14
S kým má podobné chutě?
Průměrný rozdíl hodnocení na vzorcích, které ochutnali oba na stejné akci. Menší číslo znamená bližší chuť.
Události
| # | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Testovani piv 8 | 40× | +180% (30%) | 3.96% | 55% |
| 2 | Testovani piv 9 | 37× | +162% (30%) | 3.41% | 50% |
| 3 | Testování piv 14 | 34× | +143% (29%) | 3.46% | 59% |
| 4 | Testování piv 11 | 35× | +141% (29%) | 4.28% | 53% |
| 5 | Testovani piv 4 | 31× | +123% (29%) | 4.27% | 52% |
| 6 | Testovani piv 5 | 33× | +120% (27%) | 3.89% | 47% |
| 7 | Testování piv 10 | 34× | +119% (26%) | 4.19% | 58% |
| 8 | Testovani piv 6 | 35× | +117% (26%) | 4.2% | 51% |
| 9 | Testování piv 15 | 35× | +69% (20%) | 3.58% | 63% |
| 10 | Testovani piv 7 | 37× | +67% (19%) | 4.36% | 53% |
| 11 | Testovani piv 3 | 49× | +34% (12%) | 3.48% | 31% |
| 12 | Testování piv 12 | 34× | +21% (15%) | 4.07% | 62% |
| 13 | Testování piv 1 | 28× | 0% (0%) | 3.94% | 48% |
| 14 | Marťova rozlučka | 6× | -18% (33%) | 4.18% | 52% |
Vzorky
| # | ||||
|---|---|---|---|---|
| 1 | Starobrno Bitr | -100% (0%) | 6.64% | 93% |
| 2 | Alešovo vínko | 0% (0%) | 0.92% | 92% |
| 3 | Adavar | +1959% (100%) | 3.05% | 87% |
| 4 | Ferdinand Ležák Max | -100% (0%) | 4.82% | 82% |
| 5 | Nikšičko | -100% (0%) | 5.36% | 75% |
| 6 | Onogošt | -100% (0%) | 4.06% | 73% |
| 7 | Černá hora kvasar | +371% (57%) | 4.72% | 72% |
| 8 | Prstina | -100% (0%) | 4.8% | 72% |
| 9 | Černá hora 11 | 0% (100%) | 3.79% | 72% |
| 10 | Poutník | -100% (0%) | 6.67% | 70% |
| 11 | Hansa | -100% (0%) | 0.73% | 69% |
| 12 | Gambrinus 10 svetly | -1% (17%) | 5.85% | 67% |
| 13 | Radegast svetly | +37% (31%) | 5.22% | 66% |
| 14 | VP kozel černý | +234% (100%) | 5.55% | 66% |
| 15 | Plzen | +208% (46%) | 2.7% | 65% |
| 16 | Nuogas Ruonis | -100% (0%) | 1.62% | 65% |
| 17 | Fénix | +2267% (100%) | 2.99% | 64% |
| 18 | Svijanský máz | -100% (0%) | 4.07% | 64% |
| 19 | Bernard svetly 11 | +43% (42%) | 4.02% | 63% |
| 20 | Richard točené višňové | +2001% (100%) | 1.91% | 63% |
| 21 | Grado tišnov | +2400% (100%) | 3.15% | 63% |
| 22 | Excelent 11 | -100% (0%) | 3.84% | 63% |
| 23 | Proud | +1494% (100%) | 3.1% | 62% |
| 24 | Svijanská desitka | -100% (0%) | 4.76% | 60% |
| 25 | Hostan | -100% (0%) | 5.01% | 60% |
| 26 | Richard točené medové | +1200% (100%) | 1.79% | 59% |
| 27 | Peroni Italiana | -100% (0%) | 2.36% | 59% |
| 28 | Starobrno medium | +1% (15%) | 4.2% | 59% |
| 29 | Klášter Ležák | -7% (11%) | 4.73% | 59% |
| 30 | Ostravar | -100% (0%) | 3.92% | 58% |
| 31 | Staropramen světly | +39% (25%) | 4.97% | 58% |
| 32 | Bohem 1 | -100% (0%) | 3.48% | 58% |
| 33 | Zlatopramen 11 | +19% (17%) | 4.75% | 57% |
| 34 | Kanec | -100% (0%) | 4.17% | 57% |
| 35 | Dudák švanda | -100% (0%) | 5.76% | 57% |
| 36 | Nežinomas krantas | +1301% (100%) | 1.14% | 57% |
| 37 | Starobrno Štatl | -100% (0%) | 2.28% | 57% |
| 38 | Rebel | -100% (0%) | 6.33% | 57% |
| 39 | Celia pivo bez lepku | +336% (17%) | 2.57% | 57% |
| 40 | Rastinger | -100% (0%) | 11.2% | 56% |
| 41 | VP kozel svetly | -15% (25%) | 5.04% | 56% |
| 42 | Keksíček | +1500% (100%) | 0.92% | 55% |
| 43 | Braník | -32% (8%) | 5.23% | 54% |
| 44 | Šopron (madar) | +543% (50%) | 2.14% | 54% |
| 45 | Bohemia Reg. Prezident | 0% (0%) | 5.3% | 53% |
| 46 | Heineken | +470% (33%) | 2.88% | 53% |
| 47 | Krušovice desitka | +23% (8%) | 4.74% | 52% |
| 48 | Zlaty bažant premium | -100% (0%) | 3.32% | 52% |
| 49 | Bohemia regent tmavy | -100% (0%) | 4.16% | 52% |
| 50 | Budweiser 10 | +93% (25%) | 3.54% | 52% |
| 51 | Chotěboř | -100% (0%) | 3.73% | 50% |
| 52 | Breznak svetle | -23% (8%) | 4.17% | 50% |
| 53 | Primus | +255% (33%) | 4.88% | 48% |
| 54 | Klasik | -22% (8%) | 5.55% | 47% |
| 55 | Litovel | -100% (0%) | 3.73% | 47% |
| 56 | Hoegaarden | +2287% (100%) | 1.44% | 47% |
| 57 | Primator premium | -100% (0%) | 3.24% | 47% |
| 58 | Platan | +212% (20%) | 3.91% | 46% |
| 59 | Krakonoš 11 | -100% (0%) | 2.57% | 46% |
| 60 | Laško zlatorog | -100% (0%) | 1.53% | 46% |
| 61 | Argus | +151% (14%) | 5.69% | 46% |
| 62 | Stella Artois | +147% (25%) | 2.05% | 45% |
| 63 | Rychtář Premium | -100% (0%) | 3.37% | 45% |
| 64 | Samson | -100% (0%) | 4.52% | 45% |
| 65 | Asahi | -100% (0%) | 0.64% | 45% |
| 66 | Carlsberg | +480% (29%) | 2.37% | 45% |
| 67 | Lobkowicz premium | +83% (33%) | 2.41% | 43% |
| 68 | Pardál | +25% (17%) | 3.98% | 43% |
| 69 | Staročech světlé výčepní | -100% (0%) | 7.29% | 43% |
| 70 | Ambrosius | -100% (0%) | 7.29% | 43% |
| 71 | Baron Trenck | +130% (67%) | 1.87% | 43% |
| 72 | Zejdlik | -100% (0%) | 4.48% | 43% |
| 73 | Světák premium | -100% (0%) | 6.67% | 42% |
| 74 | Efes (Kypr) | -100% (0%) | 1.4% | 42% |
| 75 | Chimay | +2001% (100%) | 0.6% | 42% |
| 76 | Černá hora kamelot | -100% (0%) | 3.64% | 40% |
| 77 | Arany Ászok | -100% (0%) | 1.95% | 39% |
| 78 | Holba Serak 11 | +300% (100%) | 2.17% | 39% |
| 79 | Bakalář | -100% (0%) | 4.22% | 38% |
| 80 | Ježek | -100% (0%) | 3.26% | 38% |
| 81 | Zubr | -100% (0%) | 3.05% | 38% |
| 82 | Staročech nealko | -100% (0%) | 4.5% | 36% |
| 83 | Měšťan | -100% (0%) | 4.3% | 35% |
| 84 | Adavar Granát | -100% (0%) | 1.36% | 34% |
| 85 | Holba premium | +73% (13%) | 2.7% | 34% |
| 86 | Bohemia regent | +765% (40%) | 2.95% | 33% |
| 87 | Jášův protein | +1601% (100%) | 0.74% | 32% |
| 88 | Pirat | -100% (0%) | 5.72% | 30% |
| 89 | Pivo světlé výčepní | -100% (0%) | 4.92% | 29% |
| 90 | Deep 11 svetly | +159% (33%) | 3.49% | 27% |
| 91 | Skopsko - Скопско | -100% (0%) | 1.86% | 26% |
| 92 | Birell | +1250% (83%) | 1.72% | 26% |
| 93 | Greslak | -100% (0%) | 3.48% | 24% |
| 94 | Kronebourg (tour de france) | -100% (0%) | 0.77% | 23% |
| 95 | Ožujsko | -100% (0%) | 0.88% | 22% |
| 96 | Argus nealko | -100% (0%) | 1.83% | 22% |
| 97 | Opat | -100% (0%) | 1.76% | 21% |
| 98 | Baronka | -100% (0%) | 1.32% | 17% |
| 99 | Uherský Brod Perun 10 | +400% (100%) | 0.76% | 6% |
| 100 | Rohozec Skalák | -100% (0%) | 0.36% | 5% |
| 101 | Dianello | -100% (0%) | 0.2% | 2% |